Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Kalite Politikamız İnsan Kaynakları Referanslar S.S.S. İletişim ENGLISH

  Teledünya  

TELEDÜNYA NEDİR?
TELEDÜNYA, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformu. Bu platformda, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Sinema Paketi.

Temel Paket'te 66'sı yerli, 34'ü yabancı, 3'ü yerel, 2 dizi ve 7'si HD olmak üzere 112 TV kanalı yer alıyor. Sinema Paketi'nde ise her ay yerli ve yabancı 200'ün üzerinde film izleyebileceğiniz 3 sinema kanalı yer alıyor.

TELEDÜNYA ekonomiktir. 112 kanallı Temel Paket'e ayda sadece 9,5 TL, 3 kanallı Sinema Paketi'ne ayda sadece 7,5 TL, 2 kanallı HD Sinema Paketi'ne ayda sadece 11,5 TL, Full Sinema Paketine ayda sadece 13 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

TELEDÜNYA dijital yayınları Türkiye'nin 21 ilinde izleniyor. Bu iller; Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Kayseri, Konya, Antalya, Erzurum, Balıkesir (Merkez), Samsun, Denizli, Edirne, Tekirdağ (Merkez), Tekirdağ Çorlu, Yalova ve Zonguldak.

TELEDÜNYA platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir keyfi yaşayabilmeniz için özenle seçildi. Bu platformda İngiltere, Almanya, İspanya, Japonya, Kore ve Kazakistan'dan yeni televizyon kanalları ile tanışacaksınız.

TELEDÜNYA'da, ulusal ve uluslararası ünlü kanalların yayınları size, HD kalitesi ile ulaşır. HD teknolojisi canlı görüntü, net ses demektir.

TELEDÜNYA çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir. Bu özellik; hem çanak antenlerin ortaya çıkardığı görüntü kirliliğini, hem de izlediğiniz yayının kötü hava koşullarından etkilenmesini önler.

TELEDÜNYA'yı Kablo TV şebekesine bağlayacağınız SET TOP BOX ile izleyebilirsiniz.

TELEDÜNYA'da hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezsiniz.

TELEDÜNYA için kullandığınız şebeke üzerinden internet hizmeti de alabilirsiniz.

 

ABONELİK BAŞVURU

http://www.turksatkablo.com.tr/satin-al.aspx?ID=137&tip=1&tur=1

 

TELEDÜNYA KAMPANYALAR

http://www.turksatkablo.com.tr/tv-kampanyalar.aspx
  Hakkımızda I Hizmetlerimiz I İnsan Kaynakları I Referanslar I S.S.S. I İletişim