Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Kalite Politikamız İnsan Kaynakları Referanslar S.S.S. İletişim ENGLISH

  Hakkımızda  

Metrobil, 1990 yılında bilişim dünyasında faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur. Bilgisayar ve çevre ürünlerinin satış, dağıtım ve satış sonra hizmetlerini vererek kısa zamanda önemli bir müşteri tabanı kazanmıştır.

Metrobil, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun; doğru ve verimli çözümler sunarak bir taraftan müşteri tabanını geliştirmiş, diğer taraftan da ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmıştır. Özellikle Kobilerin her türlü bilişim ve altyapı ihtiyaçlarını karşılayacak uçtan uca çözümleri, kurumsal iş ortaklığı anlayışıyla sunarak, ürün ve hizmet spektrumunu yaygınlaştırmıştır. Aktif ve pasif ağ altyapılarından, uygulamalara uygun sunucu sistemlerine; kurumsal internet ve web hizmetlerinden, Kobi odaklı yazılım uygulama ve destek danışmanlığına kadar birçok hizmet sunmuştur.

Müşteri memnuniyetini sağlama ve etkin hizmet sunmak hedefi ile, ‘TSE hizmet yeterlilik’ ve ‘ISO 9001:2000’ kalite yönetim sistemini edinerek kurumsal yapılanmasını güçlendirmiştir.

Metrobil, 2007 yılında Turksat Kablo TV şebekesi İş Ortağı olarak faaliyete başlamıştır. Halen, Istanbul Anadolu yakasında ve Zonguldak’ta faaliyetini sürdürmektedir.  İş Ortaklığı çerçevesinde Kablo TV ve kablo internet ürünlerinin aboneliği, tesisi, arıza müdahalesi, bakımı, müşteri ilişkileri ve fatura tahsilat işlemlerini yürütmektedir.

Büyük ölçekli iletişim altyapısındaki tecrübesi ile, kara ve deniz geçişleri dahil, fiber ve koaksiyel kablo güzergah projelerini uçtan uca sağlayacak bilgi, tecrübe ve donanıma sahip olmuştur.

Metrobil bugün alt yüklenicileri ile beraber 53 araç ve 178 çalışan ile her türlü haberleşme şebekesinin güzergah yapım, altyapı kurulum ve tesis bilgi ve tecrübesine sahiptir.

Metrobil Teknoloji Ltd., artan iletişim altyapı tecrübesi, gelişen proje yönetim kabiliyeti ve güçlenen organizasyon yapısı ile 2011 yılından başlamak üzere, demiryolu projelerinin iletişim altyapılarını gerçekleştirecek yeni bir yapılanmaya girmiştir.

Metrobil Teknoloji Ltd., mevcut veya yeni demiryolu projelerinin iletişim (fiber optik kablo, koaksiyel kablo ve GSM) ve sinyalizasyon altyapılarını üstlenecek yerli ve uluslar arası işbirlikleri edinmiştir. Metrobil Teknoloji her türlü iletişim altyapısının (beton, pvc, çelik kanal döşeme, deniz geçiş, mini tranşe, yatay delgi, sistem odası, transmisyon kule) inşası ve iletişim üstyapı (transmisyon, SDH, GSM, CCTV, anons) sistemlerinin planlama, kurulum ve devreye alma tecrübesini demiryolu sektörüne taşımaktadır.
Metrobil, proje görevlerini ‘müşteri memnuniyeti’,  ‘müşteri sadakati’ ve ‘teknoloji uyumluluğu’ ilkelerine bağlı kalarak, hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttırmaya devam edecektir.


  Hakkımızda I Hizmetlerimiz I İnsan Kaynakları I Referanslar I S.S.S. I İletişim