Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Kalite Politikamız İnsan Kaynakları Referanslar S.S.S. İletişim ENGLISH

  Demiryolu İletişim Hizmetleri  

Metrobil Teknoloji Ltd., artan iletişim altyapı tecrübesi, gelişen proje yönetim kabiliyeti ve güçlenen organizasyon yapısı ile 2011 yılından başlamak üzere, demiryolu projelerinin iletişim altyapılarını gerçekleştirecek yeni bir yapılanmaya girmiştir.

Metrobil Teknoloji Ltd., Türkiye’nin artan demiryolu altyapı rehabilitasyonu ve yeni Yüksek Hızlı Tren projelerinin getirdiği fırsatları değerlendirmek üzere kurumsal vizyonunu yenilemiştir. Bu anlamda iletişim altyapı projelerindeki tecrübe ve uzmanlığına, hızlı tren iletişim altyapısı uzmanlığını katacak yeni uzmanlıklar edinmiştir.

Metrobil Teknoloji Ltd., mevcut veya yeni demiryolu projelerinin iletişim (fiber optik kablo, koaksiyel kablo ve GSM) ve sinyalizasyon altyapılarını üstlenecek yerli ve uluslar arası işbirlikleri edinmiştir. Metrobil Teknoloji her türlü iletişim altyapısının (beton, pvc, çelik kanal döşeme, deniz geçiş, mini tranşe, yatay delgi, sistem odası, transmisyon kule) inşası ve iletişim üstyapı (transmisyon, SDH, GSM, CCTV, anons) sistemlerinin planlama, kurulum ve devreye alma tecrübesini demiryolu sektörüne taşımaktadır.

Metrobil Teknoloji Ltd., proje planlama, fizibilite, sistem mühendisliği, malzeme tedariki, şebeke inşa ve uygulama, test ve ölçüm hizmetlerini sunacak bilgi ve birikime sahiptir.
 

Metrobil teknoloji Ltd.’nin odaklandığı demiryolu projeleri:

  • İletişim altyapısı malzeme (kablo, bağlantı ekipmanları, transmisyon ekipmanları) tedariki
  • İletişim altyapısı (beton veya toprak güzergah, mini tranşe, yatay delgi, denizaltı, köprü/menfez geçişleri, kule) inşası
  • Fiber Optik kablo döşeme ve eki, koaksiyel kablo ekleri ve yüksek frekans dengeleme hizmetleri
  • Teknik Oda, İletişim santralleri, yükseltilmiş taban, sistem odası inşası
  • GSM-R, transmisyon ekipmanları, Radyo Link, demiryolu ekipman (makas motoru, motor ısıtıcıları, hat boyu telefonları, ısı/akım gösterge sistemleri) bağlantıları
  • İstasyon CCTV, anons yolcu bilgilendirme ve telefon sis sistemleri montajı


  Hakkımızda I Hizmetlerimiz I İnsan Kaynakları I Referanslar I S.S.S. I İletişim